Atnaujinta: 02 Lapkričio 2015

pradedanciuju.jpgPradėti domėtis savimi niekada ne vėlu.Tam tikslui itin tinka jogos praktika, nes joje visas dėmėsys telkiamas į save, į atliekamus kūno judesius ir patiriamus pojūčius. O įvadas į jogą – tai užsiėmimas, kurio metu mokysimės taisyklingai judėti: suktis, pritūpti, kilnoti kojos, lenkti kūną ir pan. Svarbiausia kūno sveikatai – išmokti kokybiškai ir taisyklingai atlikti pratimus (mankštą), taisyklingai kvėpuoti, atsipalaiduoti, taipogi sveikai ir saikingai maitintis, laikytis higienos reikalavimų ir daug kitų dalykų, į kuriuos kol kas gal ir per anksti gilintis.

Daugiau
Atnaujinta: 07 Spalio 2015

bendra.jpgBendros jogos pamokos yra vidutinio intensyvumo, jogos pratimų (asanų) ir kvėpavimo pratimų (pranajamų) treniruotės, skirtos bent, šiek tiek, fiziškai aktyviems žmonėms ir tiems, kurie yra pabaigę pradedančiųjų užsiėmimų kursą. Bendras pamokas rekomenduojame lankyti nuo 18m., jei esate sveiki ar turinte nedidelių sveikatos sutrikimų.

Užsiėmimo metu mokytojas rodydamas tam tikras sekas- nustato eigą, ritmą ir intensyvumą. Kiekvienos treniruotės metu naudojimos techkikos savo eiliškumu nesikartoja, kas praktiką paverčia įdomia ir didina pratimų efektyvumą.

Šioje grupėje reguliariai atliekami fiziniai pratimai ne tik padės geriau pajausti savo kūną, bet ir sustiprins sveikatą. Taip pat išmoksite surasti ramybę ir atsipalaiduoti.

Daugiau
Atnaujinta: 07 Spalio 2015

nestukiu jogai.jpgŠios treniruotės yra pritaikytos didėjantiem pilvukams ir padeda ruošti kūną gimdymui. Atliekami specialūs stuburo ir klubų pratimai padeda lengviau jaustis nėštumo metu, lavina vidinį savęs pajautimą kas itin svarbu moterystės virsme.

Daugiau
Atnaujinta: 29 Birželio 2015

lotus-4a.jpgJeigu norite jogos praktikų mokintis individualiai ar dirbti namuose pagal asmeniškai Jums sudarytą individualią jogos programą, tuomet registruotis galima el. paštu: 

Kūno diagnostika ir individualios asanų programos sudarymas

Šių programų sudarymo tikslas- individualiai parinktas, savarankiškas darbas, maksimalus saugumas bei praktikų efektyvumas pritaikytas konkrečioms fizinėms ir mentalinėms problemoms spręsti.

Daugiau
Atnaujinta: 27 Spalio 2015

SukshmaSukshma Vyayam -subtiliojo kūno - yoga. Kvėpavimo, paprastų judesių ir padėčių pratimai, valantys energetinius  kanalus (nadi) ir kaupiantys vidinę energiją (prana). Visiems tinkanti sveikatinimo priemonė. Ateikite su atvira širdimi žinioms ir palankia proto nuostata. Padirbėsime kartu.

Daugiau
Atnaujinta: 02 Lapkričio 2015

Nuostabu kai galima tęsti savo praktikas kartu su aukseliu...

Judėjimas kartu teikia begalinį džiaugsmą- kvapas, prisilietimas, garsas, pojūtis...

Tereikia atsinešti- paklotėlių mažyliui, sauskelnių, žaisliukų pagal poreikį...

Daugiau
Į viršų