Atnaujinta: 06 Spalio 2016

Daiva16Gimiau 1976 m., 1999 m. baigiau Vilniaus Gedimino technikos universitetą, įgijau inžinieriaus specialybę. Sveiku gyvenimo būdu ir sveika mityba domiuosi nuo 1995 metų. Per tą laiką perskaičiau daugybę straipsnių apie dietas ir patarimus, kaip geriausiai sportuoti, norint patobulinti kūno formas. Visada mėgau aktyvų laisvalaikį. Daug metų užsiiminėjau aerobika, mokiausi žaisti lauko tenisą, labai patiko bėgioti. Žiemą slidinėju su snieglente arba lygumų slidėmis, vasarą plaukioju su jėgos aitvaru. 2005 metais atradau jogą ir tada supratau, kad tai yra geriausias mokymas apimantis sveiką mitybą, teisingą kūno tobulinimą, savęs pažinimą.

Daugiau
Atnaujinta: 16 Gegužės 2016

 

svetlana

Su sportu draugavau visada: tarybiniais laikais mokykloje visi turėjome išlaikyti vadinamas PDG normas („pasiruošęs darbui ir gynybai“), o aš buvau pirmūnė ne tik moksluose... G.Plechanovo ekonomikos akademijoje nereikalavo sportinių pasekimų, bet ir ten mes bėgiodavom krosus ir slidinėjome parke Sokolnikuose.

Daugiau
Atnaujinta: 21 Lapkričio 2017

mindaugas

Gimimo diena - 1976 09 04

Funkcines grupines ir asmenines treniruotes vedu jau penkerius metus. Jose dalinuosi savo sukaupta patirtimi ir žiniomis. Padedu siekti užsibrėžtų tikslų ir suteikiu žinių apie saugų, sveikatą stiprinantį sportavimą. Mano kaip trenerio tikslas - įvertinti jūsų fizinę būklę, rasti silpnąsias vietas, parinkti  tinkamus ir saugius pratimus bei apkrovą, motyvuoti ir išmokyti treniravimosi pagrindų. Idealiai vertinu savo darbą, jeigu mano mokiniams fizinis aktyvumas tampa maloniu įpročiu ir pastovia jų gyvenimo dalimi.

Daugiau
Atnaujinta: 16 Gegužės 2016

jsvediene

Į viršų