Jogos studija „Bidža“

Atnaujinta: 05 Spalio 2016

Jogos studija "Bidža", Vilniuje

Žodis „Bidža“ sanskrito kalba reiškia garsą -sėklą. Bidžos arba bidža mantros- tai sėklos, kurias nuolat tariant galima pasiekti įvairius tikslus. Per dieną mes ištariame begales garsų, kurių kombinacijos ne tik veikia mūsų kūną, bet ir procesus aplink mus.

Jogos studijai toks pavadinimas parinktas kartu su palinkėjimu lankytojams daiginti surinktas sėklas savyje, ugdyti sąmoningumą, atsakingumą ir dvasingumą, kurie yra vieni iš pagrindinių žmogaus evoliucijos bruožų.

 

 

Studijoje vyksta jogos užsiėmimai, atliekami kvėpavimo pratimai - pranayamos, meditacija. Jogos praktikos pritaikomos tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems. Užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse, tad galima kiekvienam lankytojui skirti individualų dėmesį.

 

Vyksta funkcinės treniruotės, kurių metu kūnas stiprinams įvairių priemonių pagalba: kamuoliai, pakabinami diržai, girios ir pan.

 

Vyksta nėščiųjų joga ir joga mamytėms su kūdikiais. Nėščiųjų jogos metu būsimos mamytės ruošiamos svarbiam gyvenimo įvykiui. Užsiėmimuose joga su kūdikiais - daugiausiai dėmesio skiriama mamyčių atsistatymui po gimdymo. Šale kūdikis, kurį reikalui esant galima pamaitinti ir skirti jam dėmesį.

 

Mūsų siekis padėti jusm sustiprinti kūną ir padėti nuraminti protą.

sale1-min-min.png

studija2

 

Į viršų